#

Bize Ulaşın : 0850 241 81 84

TESLİMAT KOŞULLARI

Gönderim & Kargo

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Her ürünün sayfasında "sıkça sorulan sorular" kısmında ürünlerin hazırlanma ve kargoya teslim edilme süreci ile ilgili bilgi paylaşılmaktadır. Detaylı bilgi için bize 0850 241 81 84 telefon numaramızdan veya whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma olarak;

Ödemesi alınmış (kapıda ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişler en geç bir sonraki iş günü kargoya verilmektedir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinizde size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 1-5 işgünü içerisinde ulaşmaktadır.

Hasarlı & Kırık Ürün & İade İşlemleri

Siparişinizi teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki kırık ya da gönderi sırasında oluşmuş bir kusur var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden başka hiçbir şey talep edilmeden aynı ürün tarafınıza ikinci kez gönderilecektir.

Ürün üzerinde siparişinizdeki kişiselleştirme detaylarında bir yanlışlık ya da kusur var ise bize 0850 241 81 84 telefon numaramızdan veya whatsapp destek hattımızdan ulaşarak probleminizi çözmemize yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişin detaylarında belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olduğundan dolayı iade ve değişim kabul edilmemektedir.